BRANDING I MASKOT 3D

KOBES

Zváračská firma Kobes pôvodne používala v rámci brandingu iba svoje logo a farby. Ich problém sa tak stala nízka rozpoznateľnosť. Keďže logo aj ich typickú modrú farbu používali už niekoľko rokov na rôznych miestach, rozhodli sme sa tieto atribúty značky nemeniť a navrhli sme úplne nový brand symbol.

Problém vyriešil
maskot

Maskot zvyšuje pozornosť publika až 6 násobne. Preto sme navrhli 3D postavu, ktorá bude konzistentná naprieč celou komunikáciou značky. 

Touto postavou sa stal KOBI, moderný zvárač budúcnosti, garant dobre vyškolených študentov, ten, ktorý ti pomôže a ten, ktorý ťa aj zabaví. 

VYUŽITIE V
KOMUNIKÁCIÍ

Jeho primárnym pôsobiskom budú sociálne siete. Nájdete ho aj na rôznych polepoch, na autách, bilbordoch, firemných materiáloch a na mnohých ďalších miestach.

FUNGUJE AJ VO
FYZICKOM PRIESTORE

Vyrobili sme aj kostým pre maskota, čím sme ho preniesli aj do skutočného sveta. Teraz KOBI priamo vo firme odovzdáva diplomy, po kurze sa s ním absolventi fotia a zabáva ľudí aj na deň otvorených dverí.

Radoslav Kobes

Riaditeľ firmy Kobes

Dlho sme v našej spoločnosti Kobes rozmýšľali, ako sa odlíšiť od konkurencie a mať „marketingovo“ navrch. Spolupráca s Digital Story bola perfektná. Vytvorili pre nás maskota a aj celý dizajn manuál, ktorý dodal ducha našej spoločnosti. Už teraz sa tešíme na ďalšiu spoluprácu. 

PODOBNÉ PROJEKTY

Autosylar

BRANDING I NÁZOV FIRMY

Lavyn

LOGO I BRANDING I 3D ANIMÁCIE