BRANDING I NÁZOV FIRMY

Autosylar

Jedného dňa za nami prišiel súčasný klient Roman a poprosil nás o pomoc. Ozrejmil, že má fungujúci autoservis a teraz chce otvoriť aj novú autopožičovňu. Vraj nemá komunikačne vôbec nič vymyslené a celé to rád nechá na nás. On len dodá autá. 

Začali sme názvom firmy

Názov, ktorý je zapamätateľný, neevokuje žiadne negatívne konotácie a má tiež voľné domény .sk aj .com. Taktiež sme pomohli zaregistrovať názov Autosylar aj ako ochrannú známku ®. 

A AUTOSYLAR BOL NA SVETE

Následne sme klientovi vyriešili jednotlivé brand assety ako symbol ikonického “S” ka, patterny, farby, fonty, offline aj online propagačné materiály. Symbol nemusí mať za každú cenu hlboký význam, dôležité je, aby bol jedinečný a stane sa používaným. 

Roman Martiniak

riaditeľ a spoluzakladateľ

Keď som prvýkrát narazil na Digital Story 2020, dlho som rozmýšľal, či sa im ozvem, lebo som si myslel, že robia iba pre veľké miliónové firmy. Nakoniec som sa rozhodol im napísať aj s tým pocitom, že sa na mňa možno vykašlú. 🙂 Ale z toho, ako ma prekvapili, som bol nadšený. Nielenže odviedli vynikajúcu prácu, ale ten priateľský prístup ma dostal.

PODOBNÉ PROJEKTY

Kobes

BRANDING I MASCOT 3D

Kura Kráľovské

MASKOT 3D I SOCIÁLNE SIETE I WEB I VIDEO PRODUKCIA